Tvorba videa s profesionálním výsledkem

Vytvořit si své vlastní domácí video ve vysoké kvalitě a s téměř profesionálním výsledkem můžete docela snadno pomocí nástroje, kterým jsou programy pro vyváření a úpravy vámi nahraných videozáznamů. Na našem trhu je jich velká řada a liší se mezi sebou v náročnosti, a tudíž v možnostech, které poskytují.

tvorba vidie

  • Tyto softwarové nástroje vám umožní fázovou animaci, selektivní barvy, vytváření vlastních titulků a také používání celé řady filtrů a efektů.

První, co je zapotřebí udělat, je nahrát video. To lze snadno například pomocí webové kamery nebo jiného nástroje.

  • S inteligentními počítačovými programy pak lze snadno kombinovat videa napříč šestistopou časovou osou.
  • Další možností je rychlé ořezávání nebo otáčení videí.

Další vítanou možností je trimování videí. Tento proces je základní editační operací a sestává z odstranění nežádoucích částí videí. V praxi je to nastavení vstupního a výstupního bodu té části, kterou chceme odstranit.

  • Výhodou trimování je to, že nepřijdete o svá data, protože původní scéna zůstane beze změn.

Stříhat a upravovat své video tedy můžete metodou „zkoušek a omylů“ tak dlouho, jak vás to bude bavit anebo dokud to nebude dokonalé. Vždy se dá obnovit původní stav vašeho videa a nastavit nové podmínky.

Výsledkem se můžete pochlubit na internetu

Moderní nástroje na úpravu videí si také snadno poradí se zvukem. Zvuk lze upravit například tím, že přizpůsobíte hlasitost nebo přidáte či uberete zvukové efekty. Přidávat se mohou i komentáře nebo dodatečné dialogy.

youtube

  • Co se pak dá dělat s hotovým videem?

    • V podstatě vše, co budete chtít.

Pokud máte v úmyslu se pochlubit co největšímu počtu diváků, pak není problém nahrát záznam přímo například na You Tube.

  • Kdo ví, třeba si právě vás na tomto největším a nejsledovanějším serveru někdo všimne a váš život dostane díky zajímavé pracovní nabídce docela jiný rozměr.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku