Telefony ‚zmoudřely‘

Na světě se všechno vyvíjí. Samozřejmě ne vždy tím nejsprávnějším směrem, ale vyvíjí. A nikdo by si tak dnes už třeba nepochvaloval, kdyby se měl zase spokojit dejme tomu s klasickými telefony, které byly ještě před pár desítkami let pomalu učiněným vrcholem vědeckotechnického pokroku.
Dnešní telefony toho zvládají daleko více. A musí toho více zvládat, pokud mají být pro uživatele atraktivní. A pochopitelně pokud se mají prodat. Kdyby se vývoj těchto přístrojů v určitém okamžiku zastavil, nepomohla by ani sebebombastičtější reklama a nikdo by si stále další a další přístroje nekupoval, protože by ty dosavadní posloužily stejně dobře.

ležící telefon

K tomu, aby našinec odložil fungující aparát a pořídil si místo něj záhy jiný, je nezbytné, aby se neustále rozšiřovala nabídka toho, co člověku může tento druh techniky nabídnout.
To, že se dá z telefonu volat ostatním lidem, je už dnes zoufalé minimum, tím nikdo nikoho neoslní. Takové chytré alias smart telefony musí nabízet a také nabízejí spoustu dalších možností využití. Dají se z nich jak známo posílat SMS zprávy, což je ale už také dávno málo, protože tuto službu nabízely už i před lety telefony takzvaně hloupé, dá se s nimi také plnohodnotně surfovat na internetu (a stěží najdeme někoho, kdo by si pod tímto představoval, že se někdo na podobný aparát postaví či položí někde na vodní hladině), dají se do nich instalovat četné další aplikace, dají se na nich hrát všemožné hry, dá se jimi fotografovat, dají se využívat k navigaci… Prostě už dávno nejde pouze o nějakou tu takzvanou ‚cihlu‘.

mobil se sluchátky

A nejenom funkce jsou tím, co lidé od podobných telefonů žádají. Takové chytré telefony musí být v ideálním případě i voděodolné, odolávající poškození při pádu, někdy je třeba, aby dokázaly ‚číst‘ otisky prstů nebo rozpoznávat obličej, aby je bylo možné nabíjet i bezdrátově a rychle, někdy se jimi musí dát i platit…
Prostě takové telefony musí být chytré. A to i tehdy, když jejich majitel zrovna moc rozumu nepobral.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku