Vyrazte v květnu „Do práce na kole!“

Zapojte se a podpořte celostátní výzvu „Do práce na kole“! Začátek oblíbené akce se blíží a vy můžete být jedněmi z těch, kteří se budou moci pyšnit diplomem za ujeté či „ušlé“ kilometry, které jste urazili do práce.
A že byste se měli zapojit jen kvůli získání diplomu?? Kdepak. Je více důvodů proč. Na tuto otázku máme zcela jednoduchou odpověď. Proto, že hlavně můžete udělat něco pro své zdraví! Tato výzva totiž je založena na tom, že lidé se do práce po celý měsíc květen budou dopravovat po s v é   v l a s t n í   o s e. 

žena jede na jízdním kole do práce

Co to znamená? Můžete si sami vybrat, jak se budete do zaměstnání dostávat, zda budete chodit pěšky nebo jezdit na kole. Kolo můžete použít „normální“, ale i elektro kolo. Dál si můžete vybírat z koloběžky, longboardu anebo ti skutečně zapřisáhlí milovníci pohybu mohou do práce i běhat. Ani zdravotně znevýhodnění občané nejsou postaveni mimo tuto akci. Do práce můžete jezdit i na vozíku!
Jde totiž o tom, že zapomenete na obligátní dopravní prostředky, jako jsou autobusy, vlaky, městská hromadná doprava a hlavně – ten nejhlavnější dopravní prostředek – vaše osobní auto – necháte bez povšimnutí, a to po celý měsíc květen. Samozřejmě vše za předpokladu, že to do práce nemáte padesát kilometrů, ale nenechte se zaskočit! I tací se vloni našli a jezdili dokonce ještě dále! To po vás nikdo ale nechce.

zaparkovaná cyklo kola

Jde o to, abyste si nastavili takovou laťku, kterou dáte bez toho, abyste se zničili. Důležitá je radost, kterou budete mít z pohybu i ze sdílení zážitků se svými kolegy z práce, se kterými můžete vytvořit tým a zapojit se tak do celorepublikové soutěže. Krom toho všeho můžete vyhrát i zajímavé věcné ceny a hlavně podpoříte dopravní infrastrukturu ve vašem městě. Díky vám se ozdraví nejen vaše plíce, ale i zelené plíce planety Země.
A to přece stojí za to, se zúčastnit! Plánujte, přihlašujte se, motivujte ostatní. Nezůstávejte stranou a přijďte mezi nás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku