Microsoft Office pro zařízení Mac je plně kompatibilní


Apple Macintosh, známý již od roku 1984, se stal již před mnoha lety v oblasti IT legendou a výrobky této společnosti stále patří k nejoblíbenějším na trhu. Součástí vybavení výpočetní techniky je však také potřebný software a k těm nejvyužívanějším aplikacím patří textové či tabulkové editory. Bez nich se dnes neobejde prakticky nikdo.

Aby to nebyl obyčejný textový nebo tabulkový editor

Na internetu naleznete v softwarovém prodeji desítky, možná stovky různých modelů textových a tabulkových editorů, některé jsou zcela zdarma, jiné k vyzkoušení a následnému zakoupení licence. Nelze o nich ovšem (bohužel) jednoznačně tvrdit, že jsou všechny perfektní. Čím se od sebe liší, je především schopnost nabídnout přívětivé uživatelské rozhraní, spolehlivost běhu software, a také základní či rozšířené možnosti, které nabízí pro kancelářské práce.

office

Osvědčenou stálicí na trhu je již desítky let notoricky známý Microsoft Office. Tento výraz zná snad každý, kdo někdy držel v ruce notebook, anebo stolní počítač. Výhodou tohoto produktu je především fakt, že podléhá již řadu let dlouhodobému vývoji, a byl to také snad vůbec první kancelářský balík, s nímž jsme měli možnost přijít do styku v devadesátých letech ve většině firem, kde byla v provozu výpočetní technika.

Za tu dobu více než třiceti let prošel Microsoft Office mnoha vylepšeními a postupně poskytoval to, co lidé v kancelářích, ale i v průmyslové výrobě, v zemědělství a v dalších odvětvích skutečně potřebují, a že se mu to dařilo, prokazuje i velký uživatelský zájem o tyto produkty, zejména co se týče textových a tabulkových procesorů, a také tvorby poutavých „powerpointových“ prezentací.

office home

Aby to bylo kompatibilní

Kompatibilita je obecně jedním z nejožehavějších problémů v oblasti IT. Není totiž vůbec snadné vybalancovat koncový produkt tak, aby spolupracoval se všemi, nebo alespoň s těmi nejvyužívanějšími operačními systémy, jako je Windows NT, Mac OS či Linux (UNIX). Kancelářský balík Microsoft Office pro MacBook je i pro uživatele zařízení Mac spolehlivou jistotou, že všechny jeho dílčí části nebudou navzájem kolidovat, a že budou s touto platformou Office pro Mac bezchybně spolupracovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku