Ve světě legendárních bojovníků Travianu

O hře

Travian je na světě už řadu let, i když původní verze byla mnohem jednodušší a možná i to z ní udělalo hru pro dospělé, kteří si chtějí hrát, ale nepotřebují nějakou prvotřídní grafiku. Právě jednoduchost přitahovala mnoho lidí. Hra je v mnoha zemích, nachází se i v mezinárodní verzi, a dokonce už se dostala tak daleko, že má svůj celosvětový šampionát, na který se hráč musí kvalifikovat přes národní klasifikační turnaj.

Travian je hra, která vás může dokonale pohltit. Dobře hrát není snadné a vyžaduje to promyšlenou strategii. K té se můžete dopracovat měsíci hraní a zkoušení různých způsobů, jak hru vést anebo se přidáte hrát na účet k někomu zkušenému a naučíte se to. Pokud preferujete svou hru, můžete si případně najít ve své alianci mentora, který bude mít čas a trpělivost a hru vás na vašem herním účtu naučí.

Travian je bojovka, nečekejte, že budete sázet a sklízet zeleninu nebo stavět domečky. Ty tedy stavíte i v Travianu, ale není to jádrem hry. V této hře je vše o silné armádě.

Začít je snadné

Na začátek potřebujete jen vědět, kdy začíná nějaký herní server a zaregistrujete se v den spuštění serveru. Pokud by server už chvíli běžel, těžko budete jako začátečník dohánět ostatní. Ještě opožděný start o jeden nebo dva dny nemusí být problémem.

Vyberete si národ, za který chcete hrát. Nápověda vám poradí, co je pro vás a vaše plány vhodné. Díky jednoduché a přehledné grafice se vše naučíte poměrně rychle. Národy jsou na obyčejných serverech tři, na speciálech je jich většinou víc. Národ si vyberete podle způsobu hry, kterou chcete hrát. Musíte počítat s tím, že útočná hra je mnohem více časově náročná než obranná. Jako útočník si také musíte obstarat ve svém okolí obránce, kteří vám budou pomáhat.

Princip hry je jednoduchý, rozvinete ves, její infastruktura bude zázemím pro vaši armádu. Čím více rozvinutějších vesnic, tím větší armáda a respekt. Celý server trvá měsíce. Travian je kolektivní hra, jeden hráč bez zázemí nic nedokáže, proto si musíte najít fungující alianci plnou zkušených hráčů. Připravte se na to, že největší souboje se odehrávají v noci. Hra je i pro mobilní telefon.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku