Společné večery u her

Určitě znáte jeden s těch pěkných večerů, kdy se venku již stmívá a západ sluníčka je krásným podíváním. Venku je už chladněji a vy si zapálíte oheň v krbu a koukáte, jak prohřívá místnost a vytváří útulné prostředí. Vy sedíte v proskleným obývacím pokoji se sklenkou dobrého vína a užíváte si společných chvil. Nechcete koukat na televizi, protože tam nic pěkného nedávají a tak si užíváte jiné zábavy, jako jsou puzzle, pexeso nebo deskové hry.

složité puzzle

Není nad to si sem tam zavzpomínat na dětské časy, kdy jste tento druh zábavy ještě prožívali s vašimi rodiči. Když vás maminka usadila u stolu a rozložila na stůl zvířecí pexeso, které je přesně rozmístěné do pravidelného čtverce, tak aby na něj každý dosáhl ze všech stran. Pak už to začne. Jelikož jste nejmladší hráč můžete začít jako první a s nadšením začnete otáčet první kartičky. Když se vám podaří najít dvě stejné, objeví se vám jiskřičky v očích a máte radost. Pak pokračujete dál a dál. Kartičky ze stolu mizí a vám se tvoří hromádka z vítězných dvojic. V dospělosti je hraní pexesa již jiné, nad výhrou se radujete stejně. Kdo má lepší pamatovací schopnosti a jakou srandu si u této hry můžete zažít.

víno s chuťovky

Druhou zábavou jsou puzzle. Kolik jste jich jako malí poskládali a jak vás to bavilo. Kolik hodin jste u nich strávili, dokud nebyl obrázek celý. Jen ten pocit, když vysypete tisíc puzzliků na čistou plochu a pomalu začnete s partnerem tvořit obrazce, které vám vytváří předložený obraz. Rozdělení těžších částí a těch jednodušších. Taková krajina skládající se z modré oblohy, která se liší jen nepatrnými odstíny nebo les zbarvený do podzimních barev. Tato zábava není jednoduchá, ale přitom uklidňující a zábavná. Ty nejsložitější mají až přes několik tisíc kousků a složení zabere i několik dnů. Je to jiný druh zábavy, ale u krásných večerů je ideální. Dobré jídlo k vínu a společné chvíle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku