Nové hry pro PS4

Oblíbenost herních konzolí je rok od roku větší a není se čemu divit. Hry jsou graficky kvalitnější a požitek ze hry o to větší. Zde jsou novinky pro PS4.

Každý fanoušek PlayStation jistě ví, jak návykové ono hraní může být. A není se čemu divit. Hry jsou stále lepší a lepší, poutavější a kvalitnější. Ovladač se dokonale přizpůsobí rukám hráče a doprovodné zvukové efekty se postarají o zbytek. Jakou hru si tedy pořídit, abychom si mohli užít ten pravý „gamerský“ večer? Pro inspiraci si nemusíte chodit daleko, v tomto článku je pro vás totiž připraveno pár nových¨, a hlavně skvělých her pro konzoli PS4.

playstation 4

The Last of Us part II

Fanoušci postapokalyptických her si jistě přijdou na své u pokračování oblíbené hry The Last of Us. Znovu se setkáváme s Ellie a Joelem, kteří se usadili v Jacksonu a v poklidu žijí s dalšími přeživšími. To vše se má ale změnit a Ellie je nucena pomstít sebe a ostatní. Velkolepý zážitek na sebe nenechá dlouho čekat.

Cyberpunk 2077

Stejně jako v předešlé hře i zde se ocitáme ve zcela jiném světě, než jaký známe dnes. Vládne zde touha po síle a především modifikaci. Každý zde se snaží ulovit tu nejlepší součástku, kterou může následně vložit do sebe a stát se tak nesmrtelným. Dokonalá preciznost a grafické zpracování vás naprosto stáhne do děje.

cyberpunk 2077

HUMANITY

Tato na první pohled jednoduchá hra se snaží přijít na kloub lidstvu a jeho podstatě. Unikátní pohled na lidstvo a silný zážitek jistě nebude to jediné co si odnesete.

After The Fall

Hraní tohoto kousku se stává bojem o holý život v nelítostné krajině pobíhajících mrtvol, příšer a nebezpečí. Kromě děsivé atmosféry se můžete těšit na to, že střílíte téměř jako doopravdy. Ocitáte se totiž dvacet let po apokalypse a nemůžete si dovolit udělat chybu. Užít si velkolepou podívanou můžete i s přáteli.

The Elder Scrolls Online: Greymoor

V tomto RPG se máte šanci připojit k dalším 15 milionům hráčů a bojovat tak proti pradávné upírské armádě. Toto gotické dobrodružství vás zanechá v tichém údivu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku