Moderní život online

Žijete v dnešní moderní době a mnozí z nás si to ani neuvědomují. Jaké by to bylo bez nich. Dříve nic jako internet a dnešní vymoženosti nebyly. Dětem to již přijde normální, ale spousta z rodičů si na tu dobu vzpomíná. Tvrdí, že byla lepší aspoň v některých pohledech. Člověk se musel spolehnout na druhého, když se na něčem domluvili a nejel přes to vlak. Přesný sraz tam a tam a museli jste tam být. V dnešní době stačí zvednout telefon nebo poslat esemesku a je vše vyřešené. Schůzka se třikrát přesune nebo se zruší úplně. Když si projdeme běžný den pracujícího člověka, uvidíme spoustu rozdílů. Na závěr můžete posoudit sami, jak se liší doba.

budík

Když ráno vstáváme, zvoní nám budík na mobilu, který jsme si předchozí den nařídili. Dříve na to byl určený budík, který se každý den natahoval. V dnešní době si na mobilu můžete natáhnout až několik budíků najednou. Někteří vstávají až na pátý. Dříve se zazvoněním člověk musel vstát a jít. Kouknete do mobilního kalendáře, co vás dnes čeká a co musíte dnes zařídit. Při snídani doma kouknete na internet, co je ve světě nového nebo objednáte přes internetové stránky potřebné věci, jako je nové vybavení bytu či domu. Objednávku uskutečníte z pohodlí domova a to nemluvím o neskutečným výběru věcí. Dříve jste museli do kamenných obchodů a výběr zdaleka menší. Každé ráno, když jste chtěli znát, co se děje, jste si museli skočit do trafiky pro noviny. Dnes se o všem dočtete ve vašem mobilním telefonu nebo notebooku. Pak vás čeká cesta do práce. Do té se většinou dostáváte vlastním autem nebo městskou dopravou či vlakem.

telefon

Lístek si dnes můžete zakoupit online nebo přes telefon. Zaměstnání jsou již odlišná, ale spousta probíhá pomocí internetu online.  Zařizování pojistných smluv, převody peněz z účtu na účet nebo platby online. V dnešní době vyřídíte většinu věcí ze svého mobilu nebo notebooku. Stačí se jen přihlásit a vše vyřídíte. Jen samotné objednání k doktorovi. Můžete zavolat telefonem nebo se objednat přes stránky, kde si vyberete přesný termín, který by se vám hodil. Je to pohodlné. Nemusíte nikam chodit, ale na druhou stranu přicházíte o kontakt s lidmi a většina z nás se stává méně a méně pohyblivá. Jaký život byl lepší?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku