Hry pro více hráčů

Hledáte společnou hru pro sebe a své kamarády? Nechcete sedět doma a rádi byste se zapojili do něčeho akčnějšího? Rádi byste po delší době rozhýbali svá ztuhlá těla? Neváhejte a vyzkoušejte některou z laser game. Jsou to moderní a zábavné hry, kde se můžete s kamarády skvěle zabavit. Hra je určena pro mladé i staré, záleží jen na vás, jestli se na hru cítíte. Budete si moci vyzkoušet střílecí hru na vlastní kůži. Konečně zjistíte jaké to je, když se ocitnete ve střílecí počítačové hře, kde budete účinkovat vy. Budete muset ukázat své fyzické schopnosti, ale i schopnost mířit a vymyslet tu nejlepší strategii pro vás nebo váš tým. Není to jen o fyzické aktivitě, kterou budete muset vynaložit.

laser game

Neváhejte a koukněte na některé nabízené hry. Každé centrum je má trochu jiné, ale určitě všechny splňují očekávané nadšení, nával adrenalinu a chuť vyhrát. Hry jsou určené pro větší počet hráčů a někdy se tvoří i více týmu v jedné hře. Hra je tak složitější a je určena pro pokročilé hráče. Hry jsou rozděleny podle zkušeností hráčů na začátečníky, pokročilé a experty. Bude mít tak možnost si zahrát i ten, který v životě tuto hru nevyzkoušel.
Abychom vám hru představili blíže, vybereme jedno z Pražských center, kde se laser game provozuje. Mají celkem jedenáct her a některé jsou určeny pro jednotlivé hráče, kdy musíte hrát sami na sebe a v jiných jste součástí týmu, kterému sbíráte body. Hry jsou tvořené za nějakým účelem.

kamarádi

Ve většině her musíte nasbírat, co největší počet bodů. Většinou body získáte ze zásahu protivníka nebo při zásahu bonusových míst jako jsou například brány a základny. Čím déle tyto brány udržíte, tím více bodů získáte. Některé hry jsou vytvořeny tak abyste body mohli i ztrácet. Například v jedné hře Kletba je jeden hráč postižen kletbou, kdy se mu získané body ztrácí. Musí být rychlý a zásahem protivníka předat kletbu jinému hráči.
Rozhodně nebudete litovat. Hry jsou fascinující a stojí za to si je vyzkoušet na vlastní kůži. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku