Bez drátu to půjde lépe

Nejčastějším nástrojem, který se běžně používá a pomáhá v rychlém rozhodování, je myš. Samozřejmě, ne živá, ale počítačová. Je skutečně nejpohodlnějším ovládáním počítače. Také si ji můžeme zakoupit v různých tvarech, v odlišných kvalitách a i s rozdílným připojením. Její nejznámější verze byla s drátovým připojením, ale i to je dávno hudbou minulosti. Ačkoliv stále má své příznivce, což je možná díky tomu, že je cenově dostupnější. Pak jsou také zastánci toho, že pokud bezdrátová myška nemá příslušný kabel, tak nezvládá odvádět kvalitní přenos. Což je samozřejmě holý nesmysl, ale budiž, každý má právo na vlastní názor, ale zřejmě ještě nevyzkoušel nový model.

počítač s bezdrátovou myší

Jaké jsou přednosti bezdrátové myši?

  • Svobodnější pohyb, kdy ji lze připojit prakticky jak ke stolní verzi počítače, tak k notebooku.
  • Lze s ní ovládat počítač nebo notebook, bez problémů, pouze skrze připojení USB konektoru.
  • Může směle cestovat společně s aparátem a pracovat na jakémkoliv místě.
  • Zkrátka nijak nepřekáží.

Zajímavé typy počítačových myší

Ergonomie je velmi důležitá, protože ve většině případů nám bude dělat dlouhodobou společnost, tak ať nám pěkně padne do ruky. V současné době si mohou vybrat myš jak praváci, tak leváci, což je samozřejmě velmi výhodné. Ale není problém si zakoupit i verzi univerzálních modelů. Výrobci se snaží zkrátka vyhovět každému zákazníkovi. Je také logické, že pokud budu chtít poslední výstřel módy, tak si trochu více připlatím, nicméně, také mohu očekávat širokou nabídku jejích funkcí, přesný a rychlý snímač. To se samozřejmě vyplatí v případě herních doplňků.

myš k počítači podsvícená

Kancelářské – zde postačí produkty, které nevyžadují nijak extra více funkcí. Většinou se potřebuje v nejzákladnější verzi nabídek a rovněž i cenově je počítačová myš dostupná. Pro kancelářskou práci je možná dobré uvažovat o vertikálním provedení, což vypadá jako malý joystick, ale zase je zde pohodlnější úchop a tím se méně namáhá zápěstí.
Multimediální – to je trochu jiný kalibr a také disponují více tlačítky, které jsou například rychlejší pro navigaci v prohlížeči.
Samozřejmě to nejsou jen tyto dva typy, tak je třeba si před koupí ujasnit, jak počítačovou myš budeme využívat a poté se směle vydat na nákupy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku