Zvyšujte svoji imunitu aktivním pohybem. Osedlejte své kolo!

A zrovna teď je nejvyšší čas. Nemáte kolo nebo se vám nechce jezdit v dešti? Tak se prostě jen tak projděte. Stačí nepromokavé oblečení nebo vyrazte s deštníkem nad hlavou. Nemá smysl sedět doma a utápět se v depresích nebo se bát, že chytím chřipku nebo snad na mě skočí bacil koronaviru. Když budete dodržovat všechna opatření, která se dodržovat mají, nemusíte mít žádný strach. A hlavně vystrčte hlavu ze svého bytu a rozhýbejte tělo. Budete tak mít náskok a dobrou fyzičku, až ji budete potřebovat. A to může být v lednu příštího roku, kdy bude vyhlášena první etapa akce „Do práce na kole“. Tato výzva má tři části. Společnost AutoMat ji vyhlašuje jako týdenní aktivitu v lednu, dvoutýdenní v září a měsíční aktivitu v měsíci květnu.

student si zavazuje boty

Cože si máte představit pod pojmem měsíční aktivita? Celý měsíc květen se prostě a jednoduše přepravujete do svého zaměstnání po vlastní ose. To znamená, že můžete chodit pěšky anebo dokonce i běhat, jezdit na longboardu, na vozíčku, na kole ba i elektrokole. Ve výzvě „Do práce na kole“ jde o to, aby lidičky do zaměstnání, pokud možno, nepoužívali své automobily, motorky, autobusy ani vlak. Aby šetřili naši zelenou planetu. A to se daří.

městská kola připravená k výjezdu

V každém ročníku účastníci pročistí plíce naší zelené planety tím, že ušetří tuny oxidu siřičitého. Navíc pro své zdraví udělají maximum. A za to budou odměněni. Po skončení hlavní květnové akce města pořádají závěrečné večírky, kde se můžete se svými parťáky seznámit a není výjimkou, že vznikají i nová přátelství. Každé město, které se do akce zaregistruje, podporuje aktivity soutěžících jinak. Někde pořádají na veřejných prostranstvích setkání účastníků z jejich města a pohostí je snídaní zdarma, jinde máte nárok jako soutěžící na kávu se zákuskem zdarma a tak podobně. Navíc můžete být i vylosováni a odměněni nejen dobrým pocitem, ale skvělým dárkem. Máte i nárok na různé slevy, které poskytují garanti výzvy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku