Zábava u stolních her

Venku začal podzim a počasí se přeměnilo na pochmurné? Je zima a mlha. Ven se vám nechce jít, ale děti se doma nudí. Sedí jen u počítače a sledují televizi. Vy jste na jednu stranu ráda, že se samy zabaví, ale na druhou stranu nechcete, aby strávili veškerý čas u počítače hraním her. Rádi byste jim ukázali i jinou zábavu, kterou jste se bavili vy jako malí. Existuje spousta stolních her u, kterých se můžete s dětmi dobře bavit. Mi se podíváme na ty, co bavili naše rodiče.

Člověče nezlob se

Deskové hry jsou zábavné a naučné. Děti se u nich mohou naučit mnoha věcem. Jak si zachovat klidnou hlavu, naplánovat nejlepší strategii a další. Hry rozvíjejí schopnost myšlení a některé poznatky se jim budou hodit i v životě. Mi si dnes povíme něco o stolní hře Člověče, nezlob se. Je to stará hra, která je stále populární. Její název definuje naprostou pravdu. Určitě jste ji někdy v živote již hráli, a jestli ne přicházíte o jedinečnou zábavu. U této hry se děti naučí ovládat své chování. Poznáte, jestli v nepříjemné situaci zachovají klidnou hlavu nebo vyletí jak kašpárek z krabičky. Hra je určena pro čtyři nebo šest hráčů.

deskové hry
Podle zakoupené hrací karty. Většinou jsou hrací karty tvořeny tak, že na jedné straně je hra určená pro čtyři hráče na druhé straně pro šest hráčů. Pravidla hry jsou jednoduchá a pochopí je všichni. Každý hráč má čtyři figurky na svém startovací základně. Abyste postavil figurku do hracího pole, musíte hodit šestku a pak už volně pokračujete ve hře. Cílem hry je vyhodit co nejvíce figurek protivníků a dostat se co nejdříve se všemi figurky do domečku. Ten, kdo přivede všechny figurky do domečku, se stává vítězem.

Celá rodina si u hry užije skvělou zábavu a možná se neobejde ani bez slziček z prohry. Ukažte svým dětem zábavu, která rozvíjí jejich schopnosti. Člověče, nezlob se není jedinou hrou. Z těch starších můžete vyzkoušet Sázky a dostihy nebo karetní hry. Rozhodně stojí za to některé vyzkoušet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku