Rozdíly jsou poměrně dost velké

Bylo by velmi bláhové si myslet, že rozdíl mezi telefony je pouze v rozdílu investice. Je pravdou, že se dají pořídit aparáty, se kterými budou uživatelé spokojeni a mohou stát kolem 3 000,- Kč a někomu budou nedostačující smartphony i za 20 000,- Kč. Tento viditelný rozdíl je v investici, ale to není jediné. Samozřejmě dražší aparáty toho umí daleko více, také mají jinou konstrukci a vlastnosti. Teď je jen otázkou, co vlastně uživatel od svého telefonu očekává. Pokud to bude jeho každodenní pracovní pomůcka, investice do dražšího smartu se rozhodně vyplatí. A mezi takové aparáty se řadí například iPhone, ačkoliv má poměrně dost silnou konkurenci.

mobilní telefon

Paměť telefonu častokrát rozhodne

Od levnějších verzí mobilních telefonů toho nemůžeme mnoho očekávat. Ale skutečně na základní práci a dorozumívání to bude stačit. V bodě, kdy se nám líbí nové aplikace, tak se můžeme dostat do problémů s tím, že je vlastně nemáme kam stáhnout. Co tedy smazat, když tohle by mi vážně hodilo? Mnohdy není úniku a musíme se smířit s tím, že pokud nelze vložit do telefonu další paměťová karta, tak zřejmě nic nestáhneme a budeme se muset obejít bez vysněné aplikace. A těch samozřejmě neustále přibývá.  Velikost úložiště je nesmírně důležitou součástí a to skutečně v tom případě, kdy nelze smart obohatit o další paměťovou kartu.

aplikace v mobilu

16 GB – bude dostačující pro základní používání, možná pár aplikací nebo hudbu.

32 GB – jednou tak velká porce je celkem ucházející a pro mnohé dostačující, ačkoliv i zde může nastat problém, že bude paměť nedostačující.

64 GB – ještě jednou zvětšíme porci paměti a jak se zdá, tato verze je ideální pro většinu majitelů smartphonů. Pojme dostatek aplikací, hudby i videa atd.

128 GB – kdo intenzivně používá mobilní telefon, tak by neměl váhat a rovnou se zaměřit na tuto poměrně velkou paměť. Zde se nemusí moc soustředit, která aplikace se musí smazat, aby uvolnila místo jiné. Je zde dostatečný prostor pro stovky her, aplikací, fotografií, filmů, ale i běžnou práci či čtení knihy. Možností je zde skutečně dostatek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku