Program na deštivé počasí

Hledáte skvělou zábavu na víkend pro svou rodinu, ale ještě vás nic nenapadlo? Nechcete sedět doma? Co dělat když vám počasí nepřeje. Vy nemůžete jít ven na delší procházku nebo jít vyvenčit pejska. Venku započal podzimní čas. Listí se barví do krásných podzimních barev a přichází ochlazení a náhodné deštíky. Někdy jen zahradnický, ale jindy pořádný slejvák. Venku to už není na nějaké hrádky nebo pikniky na sluníčku. Co podniknout, abychom se dobře bavili a užili si společné rodinné chvíle. Hledáte zábavu ve vnitřních prostorách? Něco kam se budete moci přesunout a nemyslet na to jak je venku škaredě?

zamčený zámek

Popravdě je toho hodně a záleží, co od zábavy očekáváte. Mi vám dnes o jedné hře řekneme. Jedná se o hru, které probíhá v uzavřených prostorách a budete potřebovat odvahu, chuť řešit tajné věci a hlavně logické myšlení. Možná už vás napadlo, co vám chceme přiblížit. Mluvíme o hře únikovka. Co to je a co můžete čekat, si nyní povíme.

Úniková hra je strategickou hrou, ve které budete řešit nejrůznější hádanky a hlavolamy. Čekají vás záhadné předměty, hledání tajných klíčů k uzamčeným zámkům a petlicím. Budete muset vymyslet nejlepší strategii a rychle se rozhodnout pro správné řešení. Nic nebude jednoduché. Když najdete první klíč a vyřešíte ho, dostanete se k dalšímu a pak k dalšímu. Jedno vodítko povede k druhému a tak se budete posouvat hrou dál. Když si nebudete vědět rady a nebudete moci přijít na řešení, dostaví se netrpělivost a nervozita. Někdy i vulgárnost a podrážděnost. Každá hra je vytvořena podle nějakého příběhu, který vás uvede do děje. Stanete se tajným agentem, co bude řešit záhadné zmizení kolegy, nebo se ocitnete v hororovém městečku, kde umírají lidé.

rodina

Ke hře nebudete potřebovat nic než zdravý rozum a obratnost. Hry jsou určeny pro více hráčů a mohou se jí účastnit děti i dospělí, mladí a staří. Neváhejte a vyzkoušejte tento druh zábavy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku