Originalita a schopnost hledání

Stále vás v dnešní době překvapuje, co všechno můžete najít na internetu? Je tu spoustu zajímavých věcí. Rady a tipy na jedinečné věci. Můžete tady najít přesný návod jak správně podávat kvalitní sypaný čaj. Aby jeho příprava byla stoprocentní a vy si na něm pochutnali. Můžete objevovat spoustu ručních prací. Můžete se zdokonalit, v čem jen budete chtít. Stačí žít život online. Připojit se a začít kouzlit.

dudlík

Můžete například vyrobit své dobré kamarádce klip na dudlík a kousátko ze silikonových a dřevěných korálků. Není na tom nic těžkého a budete mít jedinečný dárek s kouskem svého umění. Návod najdete na webu a mi vám s ním pomůžeme. Budeme vyrábět krásné šedo růžový korálkový klip a kousátko s příměsí přírodních dřevěných korálků. Korálky zakoupíte na e-shopu. Na výběr je velké množství, ale nás dnes zajímají korálky s písmeny Jasmínka pro ještě nenarozenou holčičku. Budeme potřebovat saténový provázek, nůžky, silikonové a dřevěné korálky, klip a dřevěné kousátko. Pak už jen stačí trochu zručnosti. Začneme jednoduchým liščím uzlem na klipu.

inspirace

Ten ještě zajistíme třemi uzly. Jeden konec si necháme delší. Na ten budeme navlékat korálky a druhý zkrátíme a pomocí zapalovače jej zatavíme. Tak aby nebyl ostrý a netřepil se nám. Díky saténovému provázku dojde k zatavení a zpevnění uzlu. Pak už jen navlékáme korálky. Z jednotlivých korálků vytvoříme krásné pořadí se jménem miminka. Jakmile máme navlečené všechny korálky, uděláme očko s liščím uzlem. Ten pak zajistíme třemi klasickými uzly. Konec ustřihneme a opět zatavíme zapalovačem. Liščí smyčka nám umožní očko posouvat a dotahovat korálky tak aby byli u sebe. U kousátka je to jednodušší. Na saténovou nit navlečeme všechny vybrané korálky a protáhneme přes něj dřevěné kousátko v různém tvaru. Konec zajistíme uzly a zbytek šňůrek zatavíme. Dárek máme hotový. Jednoduchý návod na skvělí dárek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku