Jiný druh zábavy pro celou rodinu

Hledáte jedinečnou zábavu, u které byste mohli trávit společné chvíle se svou rodinou? Rádi byste rozvinuli své schopnosti a něčemu novému se přiučili? Na sport vás moc neužije a příliš pohybu by vás mohlo odrovnat na delší dobu. Máme pro vás jedinečnou zábavu, u které není pohyb zas tak důležitý. U této hry budete muset zapojit logické myšlení a spolehnout se na vaše kolegy. Budete jim muset důvěřovat a ve všem se poradit abyste se řádně dostali až na konec hry. O čem se vlastně bavíme? Je to jednoduché, představíme vám únikovou hru, které je v dnešní době velice rozšířená.

správné řešení

Co to úniková hra vlastně je a co od ní můžete očekávat? Úniková hra je určena pro dva a více osob. Hra je časově omezena. Budete mít jen určitý čas na vyřešení všech záhad. Ve hře se můžete těšit na řešení hlavolamů, hledání tajných klíčů, které vedou k zamčeným zámkům. Budete mít co dočinění s řešení složitých šifer a hádanek. Hra je pro podpoření logického myšlení a rychlé rozhodování ve vypjatých situacích. Budete dostatečně chytří na to, abyste vyřešili všechny úkoly a unikly tak ze hry než vás pohltí? Hry probíhají v uzavřených prostorách, které jsou situovány do nějakého děje. Může se jednat o hledání ztraceného kolegy nebo záchranu města před zabijákem. Her je spousta a každá je trochu o něčem jiném. Některá ve vás může vyvolat strach, úzkost a beznaděj a jiné nadšení a zápal. Hry jsou určené pro mladé i staré, neboť moudrost přichází s věkem. Pro rodiny s dětmi nebo pro skupinu kamarádů.

rodinné chvíle

Úniková hra je vhodná jako narozeninový dárek, ale i rozlučku se svobodou, významné výročí nebo pro školní či firemní akce. Zajistí vám skvělou zábavu, u které se budete všichni skvěle bavit. Záleží jen na vás, jestli jste si vybrali ten správný tým na vyřešení problémových úkolů. Neváhejte a vyzkoušejte jedinečnou hru. Rozhodně nebudete litovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku