Jarní dekorace

Hledáte zabavení pro své ratolesti? Blíží se jarní dny a s nimi krásné Velikonoční svátky. Proto je ten pravý čas vrhnout se s dětmi na jarní výzdobu a dekoraci interiéru. Zapojte své děti do práce a uvidíte, jakou budou mít radost. Na webu najdete spoustu inspirace, co byste s dětmi mohli vyrobit. Můžete se pustit do složitějších věcí nebo zvolit něco jednoduššího. Záleží na věku a schopnostech vašich dětí. Barvení vajíček může být jednou ze zábavných činností. Děti ocení, že se budou moci u práce pěkně zamazat a obarvit vše kolem sebe. Použitím přírodních barviv jako jsou cibulové slupky, červené zelí, červená řepa, kopřiva, kurkuma, káva, černý čaj a spousta dalších. Nemusíte se bát, že by se děti otrávili. Radost z různých barevných kombinací je uchvátí. Některé barviva můžete i namíchat a počkat na konečný výsledek.

dekorace

Další dekorací mohou být kreslené postavičky na tvrdém papíru, které můžete menším dětem předkreslit a na ně nechat pouze vybarvování. Větší děti se mohou o všechno postarat sami. Fantazií se meze nekladou, a proto velikonoční zajíček může mít barevné kalhotky s obrovskými kapsami, kde si bude schovávat mrkvičku. Nebo můžete namalovat malé žluté kuřátko, které se ještě napůl bude schovávat ve skořápce a ven mu polezou jen roztomilá očička a červený zobáček. Kuřátku může být v barevné kraslici. Nebo naopak můžete mít kuřátko celé venku. Vytvořte originální výzdobu. Tyto obrázky pak upevníte na špejli a zapíchnete do velikonočního osiva. Krásná zelená travička a roztomilé postavičky. Zažijte s dětmi krásné chvíle a vytvořte si vlastní velikonoční tradice. Rozhodně nebudete litovat.

děti

Internet je plný různých výtvorů, kterými můžete své děti zabavit. Stačí jen umět hledat a mít dobré nápady. Vytvořte dětem domácí tvořivou dílnu, kde se toho hodně naučí. Pečlivosti, nápaditosti, trpělivosti a dalším kladným vlastnostem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku