Elektromobil Fiat 500 získal prestižní ocenění

Prestižní ocenění pro zviditelnění modelu

O novém elektromobilu Fiat se hodně píše nejen v Itálii. Jde o první vůz italsko-americké skupiny FCA s nulovými emisemi. Automobilka si od nového modelu slibuje masívní rozšíření v městských průmyslových lokacích, kde je už několik let prokazatelně špatné ovzduší. Proto výrobce potěšilo, že tento vůz uspěl v prestižní soutěži a získal ocenění RED DOT AWARD 2020, což je jedno z nejuznávanějších ocenění pro průmyslový design.

kapota Fiat

O automobilu

Malý elektromobil soutěžil a vyhrál v kategorii Design Concept. Nyní je vůz připravený dokázat svou kvalitu a jízdní komfort na cestách. Svým nezaměnitelným italským stylem, technologiemi a motem Dolcevita, podpořený celou řadou inovací, má dobrou šanci stát se oblíbeným vozidlem pro všechny generace nejen italských řidičů.

Vyhlášení cen

Slavnostní udílení cen proběhlo vzhledem k současné nepříliš dobré situaci v celé Evropě on-line. V porotě zasedlo 21 profesionálů specializujících se na světový design automobilů a byl to právě nový elektromobil Fiat 500, který byl v široké konkurenci označený jako vůz s vynikajícím designem, který je odlišný od všech ostatních vozidel v soutěži.
Je to opakované vítězství, loni si vavříny vítězství jedné z kategorií odnesl Fiat Centoventi.
Nový elektromobil je prezentovaný jako italský klenot, který byl navržený, zkonstruovaný a vyrobený v Itálii s italskou kreativitou, pečlivostí a láskou k motoristickému sportu. A pokud tento horkokrevný národ na něco slyší, pak je to národní hrdost a vlastenectví. Pokud se k tomu ještě přidají nějaké konkrétní pobídky k nákupu ze strany státu, což by nebylo poprvé, má toto eko auto určitě velkou šanci uspět.

červený vůz

Z historie do současnosti

Za modelem Fiat 500 je dlouhá cesta vývoje, která trvá prakticky už 63 let a Italové jsou hrdí, že vytvořili zcela nové vozidlo, které je doslova plné moderních technologií, které jsou vzájemně propojené.
Pro všechny fanoušky tak přichází nový, čistý, ekologický vůz, určený hlavně pro městský provoz, který si zachoval všechny oblíbené rysy značky.
Právě v době, kdy je kladený důraz v automobilovém průmyslu na udržitelnost a ekonomiku, je tento vůz pro Italy důkazem, že mohou držet krok s dobou a své ekologické cítění spojit s národní hrdostí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku