Doplňky, které by vám rozhodně neměly v autě chybět!

Před pár dny jste si přivezli domů nového plechového člena domácnosti a už přemýšlíte, jak ho vyšperkovat těmi nejlepšími doplňky? Výběr autodoplňků je velmi široký, některé v autě rozhodně uvítáte, jiné jsou považovány za přepych a zbytečnost. Pojďme se společně podívat na ty, které při jízdě více než uvítáte.

Nový automobil
 
Automobil do jité míry ovlivňuje naší společenskou prestiž, stejně tak jako výběr oblečení nebo naše vystupování na veřejnosti. I z tohoto důvodu se řada lidí neostýchá utratit za automobil i jeho doplňky statisíce ročně. Každý, kdo vlastní automobil chce, aby právě ten jeho měl co nejvíce předností. Je tak doslova pravidlem, že se automobil co chvíli setká s nějakým tím vylepšením, které zvyšuje komfort z jízdy, pohodlnost i bezpečnost.
 
Některé doplňky jsou naprostou nutností, i když do značné míry přímo neovlivní vzhled a tudíž prestiž jeho majitele. Autodoplňky, které slouží k ochraně vozidla i samotného řidiče jsou nezbytností a vždy mají přednost před vychytávkami vzhledového charakteru. V odborných publikacích tohoto najdeme hodně z kategorie – auto moto, ale které doplňky stojí za pořízení?
 

  • Prahové lišty

Prahy dveří jsou velmi náchylné k poškrábání. Sice se jedná o méně viditelná místa přesto, i byť méně viditelný škrábanec na úplně novém prahu auta zamrzí. Přitom k takové nehodě může dojít záhy, kamínek na botě nebo špičatý podpatek a katastrofa je na světě. Řešení představují prahové lišty, které je možné pořídit za pár korun, a přitom udělají velikou službu. Navíc jejich instalace je natolik snadná, že kvůli ní nemusíte ani navštěvovat servis.

Řízení auta
 

  • Kvalitní stěrače

Výrobci mnohdy šetří na doplňcích, které neovlivní kvalitu jízdu. Pokud vám za silnějšího deště stěrače sotva stíhají stírat vodu z čelního skla, je na čase se poohlédnout po kvalitnějších.  Jejich výběr je ale složitý a je dobré si nechat odborně poradit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku