Desková hra nebo hra ve skutečnosti?

Porovnání stolní hry s hrou v realitě. Máme v dnešní době velké možnosti a výrobci se nám snaží co nejvíce přizpůsobit. Snaží se vynalézt věci, které můžeme hrát doma, ale i v reálném prostředí. Mluvíme tu o únikové hře. Co to je a co si pod touto hrou představit?

úniková hra

Úniková hra je velmi rozšířenou hrou, která se stala moderní verzí počítačových her. Můžete si na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je stát se tajným agentem a řešit záhadu zmizelého kolegy nebo zachránit město před zabijákem. Každá hra je vytvořena na základě jiného děje. Hra je určena pro dva až pět hráčů. Hráči v ní řeší nejrůznější hlavolamy, hádanky a šifry. Hledají ztracené klíče vedoucí k tajným zámkům a další logické rébusy. Budete muset zapojit logické myšlení a dobře se sjednotit se spoluhráči, abyste společnými silami vyřešili všechny úkoly. Jeden úkol vede většinu k druhému a třetímu. Teď jsme se zaměřili na reálnou hru, kterou si můžete vyzkoušet v některém z mnoha center. Hra je napínavá a budete z ní nervózní a přitom se budete skvěle bavit. Hra je časově omezena a vy musíte vše stihnout, než se pro vás hra uzamkne. Jak už napovídá název, uniknete ze hry včas?

Vývojáři byli chytří a vytvořili i stolní únikovou hru, kterou můžete hrát v pohodlí vašeho domova. Hra je na stejném principu. Nevýhodou této hry je, že vás zaujme nejspíš jen jednou. Neboť pro další hru již budete vědět správné řešení. Pak už jí můžete půjčit někomu jinému, ale pro vás již ztrácí zájem. Nicméně i když si jí užijete jen jednou, rozhodně budete nadšení. Budete moci zůstat v pohodlí vašeho domova a užít si ji v kruhu svých blízkých.

vyřešení hry

každá z her jak už úniková hra v realitě nebo desková hra má něco do sebe. Budou se decentně lišit v promyšlenosti, ale zábava vás nemine. Reálná hra bude mít propracovanější úkoly, jelikož se v ní vývojáři mohli více vyřádit. jak v prostředí únikové místnosti, tak v promyšlených úkolech. Za mě bych volila únikovou hru, kterou můžu vyzkoušet na vlastní kůži a cítit ten adrenalin. Až poté bych koupila stolní deskovou hru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku