Základní nářadí do auta

Ze zákona je každý řidič povinen s sebou vozit základní vybavení, jako je lékárnička, reflexní vesta, výstražný trojúhelník, náhradní kolo a příslušenství nutné k jeho výměně. Zkrátka bez takové výbavy není dobré vyjíždět na silnici, neboť kromě případné pokuty za nedodržení povinností řidiče, se můžete setkat i s nečekanou komplikací na silnici. Pojďme se ale společně podívat na některé autonářadí, které sice nepatří mezi povinné kousky výbavy, přesto je dobré ho mít po ruce.

Společná cesta
 
Autonářadí, bez kterého nedáte ani ránu!
Mezi nejčastější závady, které nás mohou na cestách postihnout, jsou ty s autobaterií. Takže alespoň startovací kabely jsou nezbytností, které se rozhodně v kufru neztratí. Nově už není nutné mít v povinné výbavě automobilu autožárovky, protože většina typů nových vozidel už neumožňuje výměnu bez odborné asistence v autoservisu. U starších modelů vozidel je však stále možnost si vyměnit autožárovku i bez nutnosti návštěvy specializovaného autoservisu. V takovém případě je klidně můžete vozit s sebou. A co třeba pojistky, klíče, zvedáky, tažná lana nebo pneuměřiče? Velmi oblíbená mezi řidiči jsou i výstražná světla, která ostatní řidiče upozorní v případě nenadále události s vaším automobilem. A v případě, kdy si čas od času dopřejete skleničku něčeho tvrdšího, je dobré mít v přihrádce dveří alkohol tester, který z vás udělá zodpovědného řidiče.

Jízda autem
 
Doplňky pro interiér i exteriér automobilu
Také ještě myjete karosérii auta běžným saponátem na nádobí? To ale děláte chybu! Autokosmetika je klíčovým prvkem v péči o exteriér automobilu. Dokonalý exteriér vám zajistí speciální autošampóny, vosky nebo leštěnky. Stejně jako pro exteriér, tak i pro interiér je k dispozici speciální kosmetika, která dokáže doslova zázraky. V kategorii – auto moto najdete řadu zaručených tipů, tak se nechte inspirovat. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku