Tlačítka na telefonu ustupují do pozadí

Modely mobilních telefonů se skutečně mění rychlostí blesku. Kdo vývoj moc nesleduje, tak se nestačí divit, kolik nových řad od jedné značky vzniklo a jak se postupně smarty proměňují. Chybí tlačítka na psaní zpráv a nahrazují je dotykové obrazovky. Řeč je o chytrých telefonech, se kterými se dá v pohodě volat, psát SMS, ale také plnohodnotně se zde dá surfovat na internetu. To není všechno. Mohou se do nich stahovat užitečné aplikace, využít je tak na navigaci v neznámém prostředí. Nesmíme zapomenout na hry, které krátí dlouhý čas. A to nejhlavnější je focení. Samozřejmě poté záleží na typech smartphonů. Mohou vlastnit totiž daleko více funkcí nebo odlišný operační systém.

mobilní telefon displej

Mobilní telefon nemusí být drahý

V podstatě hodně záleží na uživateli, co od smartu bude očekávat. Pokud bude určený pro základní potřeby a nebude zrovna potřebovat různé aplikace, které zaberou hodně paměti, tak se dá pořídit i za pěknou cenu. A nemusí to být nějaký podřadný přístroj. Je pravdou, že telefony nebyly vždy tolik příznivé a vstřícné svojí cenou. V dnešní době se do 4 000,- Kč dá pořídit celkem slušný aparát. Samozřejmě dotykový telefon se dá pořídit i mnohem levněji. Tak nás mile může překvapit Xiaomi Redmi, telefony řady Honor, Nokie, Samsung a mnohé další. Na ovládání jednoduché, spolehlivé a mnohdy překvapí i samotné úložiště.

děvče s telefonem

Vybíráme displej

V podstatě by se dalo hovořit o nějakém základním parametru, jehož velikost se udává v palcích. Je jasné, že čím bude smart menší, tím se bude pohodlněji držet, má to ale zase nevýhodu při hraní her nebo surfování, kdy není tak přehledný. Díky tomu snad více vyhrávají větší uhlopříčky a na velikost se tolik nehledí. 4,5" až 5,4" je takový kompromis pro veškeré používání. Samozřejmě existují i jiné rozdílné míry a hodnoty. Jen je třeba se smířit s tím, že v dnešní době se většina telefonů již nedá rozebrat a vyměnit mu baterie. Na druhou stranu právě díky tomu mají daleko lepší celkovou pevnost. Baterii, která doslouží, vymění v servisním středisku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku