Novinky z Fiatu pro rok 2021

Dojde pouze k úpravám na základě smogové legislativy Euro 6D. Podle ní musí všechna auta prodávaná v Evropě být v souladu s těmito aktualizovanými předpisy, které kladou důraz hlavně na emise oxidu dusíku.

červený Fiat 500

Čtyři dostupné modely

Podle informací takto upravený Fiat 500 bude nabízený ve 4 kategoriích:
Fiat 500 Cult se bude prodávat v základním vybavení za 21000 eur. Ve standartní výbavě je manuální ovládání klimatizace, tempomat a systém proti nedobrovolné změně jízdního pruhu.
Fiat 500 Conect je pro náročnější zákazníky se specifickými potřebami. Nabízí verzi s dveřmi navíc. Fiat 500 už neslouží jen mladým řidičům. Pro své vynikající vlastnosti a design je také velice oblíbeným rodinným vozidlem. Automobilka tedy vyšla vstříc všem řidičům a řidičkám, kteří automobil používají i pro přepravu rodiny, která je samozřejmě náročnější na vnitřní prostor a na jeho přístupnost. Jde o zcela nové a velice estetické řešení dveří navíc. To uvítají rodiče přepravující děti se sportovním vybavením anebo v kočárku či sedačce. Vůz si i po úpravách zachovává svůj typický vzhled.
Třetí dveře pro sedany i kabriolety se nachází na straně spolujezdce a otvírají se na protilehlou stranu, což zajistí rychlé nakládání a vykládání a snadné umístění dětí na sedačku. Právě na děti konstruktéři mysleli a upravili dveře tak, aby zadní dveře šly otevřít až po otevření předních. To zaručí jistotu, že dítě neopustí samotné prostor vozu. Tento model je o 1700 eur dražší než předchozí. Nabízí 7palcový monitor, Led denní svícení, 17palcová kola z lehkých slitin a zadní senzory vzdálenosti.
Fiat 500 Cross nabídne model třetí úrovně, který v základní výbavě přináší 18palcová kola v černé matné barvě a vnější dekorace v hliníkové barvě. V ceně je automatická klimatizace.

nový Fiat 500X

Fiat 500 Sport reprezentuje nejpreciznější verzi, která už v základní výbavě má pro zákazníka 18palcová kola v lesklé černé, sportovní obložení, LED světlomety, sportovní úpravu sedadel, satelitní navigaci.
S balíčkem FULL ADAS je navíc možné automatické brždění.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku