Nejlepší hry do mobilu

Téměř většina z nás dnes vlastní chytrý mobilní telefon. Užít si zábavu ze hry a zkrátit si dlouhou chvíli nebylo nikdy snazší! Zde je výběr těch nejlepších.

mobilní hry

Vrátit se zpátky do dětství bohužel zatím nelze, ale cítit se zase bezstarostně je docela snadné. Stačí vám k tomu pouze chytrý mobilní telefon a poutavá hra, která vás pobaví. V tomto článku naleznete seznam těch nejlepších a nejoblíbenějších her pro rok 2020, které si získaly nadšené hráče po celém světě. Budete k nim patřit i Vy?

Mario Kart Tour

Kdo by neznal sympatického Maria a jeho dobrodružství? Tato mobilní hra je k dispozici nejen pro iPhony ale také Android. Stáhnout si ji můžete zcela zdarma a díky multiplayeru si máte šanci zahrát s přáteli. Pokud byste zatoužili po nové postavičce, je možno si ji za rozumnou cenu zakoupit. I zadarmo ale získáte kvalitní zábavu.

mario postavičky

Fortnite

Tato hra se již nějakou dobu drží na prvních příčkách, a to hned z několika důvodů. Zahrát si ji můžete zcela zdarma, je k dispozici jak pro iPhone, tak pro Android a hrát můžete s přáteli, kteří například hrají na počítači. Fortnite je momentálně jednou z nejoblíbenějších a nejznámějších her na světě. Budete mezi jejími fanoušky i Vy?

fortnite na telefonu

Pokémon GO

Éra Pokémon GO je zpátky. Užít si mohou majitelé iPhone nebo Androidu a stažení je opět zcela zdarma. Jediným rozdílem od původní verze je to, že nyní můžete hrát i z pohodlí domova a sbírat tak cenné pokémony či jiné. Zatoužíte-li po honbě za pokémony v přírodě, nic vám nestojí v cestě. Spojte hraní s procházkou a dejte zábavě nový rozměr.

pokemon go

Words With Friends

Na rozdíl od výše zmíněných her je tato spíše příjemným odreagováním a zároveň procvičováním mozku. Máte-li rádi například Scrabble, pak budete tuto hru prostě milovat. Společně s přáteli si můžete užít zábavný večer a zároveň obohatit svou ústní zásobu. Dostupná je jak pro uživatele iPhone, tak i pro Android a opět zcela zdarma.

hra se slovy


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku