Namotivujte se díky akci „Do práce na kole“

Celostátní výzva „Do práce na kole“ přichází právě včas. Lidé jsou už smutní a mnohdy v depresivní náladě a i ti největší optimisté už začali podléhat omezujícímu období, které nás doprovází nejméně po celý rok. Pojďme se společně zbavit smutku, začněme plánovat a těšit se na dny příští! Už zanedlouho můžeme opět nastartovat svá těla, povzbudit svůj organismus a vyrazit za motivací, která nás povede po celý měsíc. Znovu se můžeme těšit a radovat, sdílet se svými kolegy a kolegyněmi ze zaměstnání své zážitky, hecovat se a vzájemně se povzbuzovat.

symbol jízdního kola pro cyklo stezku

Ptáte se – a jak? Zcela jednoduše. Na webové stránce „Do práce na kole“ zjistíte další potřebné informace, je jich dost. Doporučujeme zhlédnout i FAQ, kde se dozvíte odpovědi na časté otázky. Budeme rádi, když vás tato sportovně společenská a   c e l o r e p u b l i k o v á   akce osloví a podpoříte ji.
Nejen, že podpoříte i dopravní infrastrukturu ve vašem městě, ale uděláte něco více pro své zdraví. Propojíte opět pracovní kolektivy, kde kamarádské vztahy někde zašly na úbytě. Probuďte chuť a elán v sobě, těšte se a plánujte. Výzva Do práce na kole je nejen pro ty, kteří pracují, ale i pro studenty, kteří docházejí do školy. No – docházejí …, ale věřme, že se situace změní.
Vy, kdo máte své zaměstnání „za humny“, ale stále se dopravujete autem nebo místní hromadnou dopravou, zamávejte těmto dopravním prostředkům a vrhněte se udělat více pro své zdraví. Jde to. Důležité je se rozhodnout. A jakmile se rozhodnete, jde to samo. Alespoň takové odezvy mají organizátoři této skvělé a báječné „sdružovací akce“.

dívka jede na kole po městě

Při registraci si vyberete nejbližší město, pod kterým budete soutěžit. Přihlásíte váš tým, který libovolně pojmenujete. Všimněte si, že se soutěžící přímo předhánějí ve vymýšlení hodně vtipných názvů. Vy můžete soutěžit pod svým jménem nebo přezdívkou. V týmu je určitě větší legrace, ale pokud jste individualista, nic vám nebrání soutěžit sám. Díky registraci budete moci sledovat výsledky všech týmů v celé republice, díky „apce“ se vaše cesty samy přenesou do systému anebo můžete zadávat cesty ručně. Soutěží se ve výkonnosti a v pravidelnosti.
A milou pozorností je i možnost získání některé z věcných cen!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku