Nabídka konzolových her

Herní konzole PS4 přináší již několik let svým uživatelům dostatek zábavy. Za tuto dobu vzniklo dostatečné množství zajímavých, zábavných i logických her. Hry na PS4 nabízí velké množství žánrů. Ty spolehlivě uspokojí všechny občasné, ale i velmi náročné konzolové hráče. Věk v tomto případě nijak nerozhoduje. V nabídce jsou žánry pro dospělé hráče a nechybí ani dětské PS4 hry. Například děti se mohou vydat za dobrodružstvím s mladým kouzelníkem z Bradavic. Harry Potter má vylepšenou grafiku a rozhodně nechybí ani LEGO humor. Stačí se podívat na nabídku sortimentu Prokonzole.cz. Nechybí akční, sportovní, závodní či strategická témata. Je zde zaručený výběr všech dostupných konzolových her, příslušenství a dalších produktů.

34460_ps4-fifa-21

Předprodej her

Pokud si prohlédnete celkovou nabídku internetového obchodu Prokonzole, tak musíte uznat, že je neuvěřitelně pestrá. Dokonce se zde můžete setkat s novými tituly, které doposud nejsou nikde v prodeji. Dobrá zpráva je, že si tuto konzolovou hru můžete bez problémů pořídit ještě před jejím vydáním. Předobjednáním vám již žádná novinka neuteče, a navíc ji získáte mezi prvními hráči.

Malá ochutnávka

V brzké době se brzy objeví v prodeji PS4 Prince of Persia The Sands of Time Remake. Tato hra je určena pro systémy playstation 4, Xbox One a PC.

33566_ps4-marvels-avengers

Co můžete očekávat?

· Předobjednávka vám zajistí, že hru si zahrajete mezi prvními hráči.
· Klasika získala kompletně předělané textury.
· Nechybí kontrastní nasvícení, které umožní doslova vtáhnout do samotného děje.
· Nové filmové předěly přinesou silný zážitek ze hry.
· Potěší vás modernizované soubojové mechanismy.
· Součástí bude i dobrodružství Prince of Persia z původní hry. Verzi Mac z roku 1992 lze hrát kdykoliv z hlavní nabídky.
· Čeká vás strhující příběh a charismatické postavy.
· Nebude chybět princův původní kostým pro cestování v čase, mystické zbraně z minulosti a mnohé další.
· Neváhejte, objednávat můžete již nyní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku