Bezpečnost na prvním místě

V dnešní době mobilní telefony slouží prakticky úplně ke všemu, nejen k telefonování nebo psaní SMS. Díky tomu, je třeba si ho řádně zabezpečit, jelikož může obsahovat velmi citlivá data, která zrovna nepotřebujete, aby každý věděl. Všechno začíná u on-line účtu. Telefon se znakem známého jablíčka vás v podstatě nenechá udělat vůbec nic. S Androidem ho sice spustíte, ale věřte tomu, že ani zde to nebude tak snadné.

bezpečnost

Určitě se vyplatí:

  1. zapnout si dvoufázové přihlášení, otisk prstu, znak, kód, heslo a podobně
  2. pravidelně telefon zálohovat a poté se neztratí důležitá data
  3. nepoužívat znaky, které se dají snadno odpozorovat na dálku
  4. zálohovat fotografie a důležité informace, o které nechcete přijít to lze na různých úložištích podle toho jaký operační systém je součástí telefonu

Zajímavá je i samotná technologie či funkce smartů

Ačkoliv se jedná o velmi chytré telefony, tak přece jenom jsou to příliš křehké přístroje a je na místě dbát na jejich bezpečnost. Přesto i dnes se v nabídce naleznou smartphony, které jsou v určitých směrech odolnější či mají zajímavé funkce.

Voděodolnost – telefony mají tak vytvořenou konstrukci, že jsou přizpůsobené k použití za deště nebo dokonce i ve vodě.

Odolnost vůči pádu – zde se můžeme viditelně setkat se zesílenou konstrukcí. Případně jsou hrany chráněny i gumovým krytem. Ačkoliv daleko jistější je pořídit kvalitní kryt na mobil a ochranu předního displeje.

Moderní technologie umožňuje speciální otevření – ideální je čtečka otisků prstů, kdy si lze nastavit libovolný prst nebo i větší počet, kterými se smart dá odemknout nebo rovnou zpřístupnit danou aplikaci. Rovněž skvěle funguje rozpoznání obličeje.

kód

Rychlost nabíjení – některé mobilní telefony mají funkci rychlého nabíjení. To je výhodné zvláště, když nutně potřebujete telefon a k nabití tak postačí jen pár minut.

LTE – je dobré si pořídit chytrý telefon alespoň s podporou 4G sítě, protože jinak je celkem možné, že budou neustálé problémy.

Platba mobilem – v dnešní době velmi pohodlné a navíc praktické. Ne každý telefon to ovšem podporuje.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku