Zážitkové hry pro skupinu lidí

Hledáte jedinečnou zábavu, u které byste se vy a vaši kamarádi dobře bavili? Chcete něco podniknout, ale nevíte co přesně? Něco u čeho se zapotíte a budete muset zapojit i myšlenkové pochody? Využijte dnešních moderních pokroků a vyzkoušejte střílečku na vlastní kůži. Dnes tu nemluvíme o paintballu, ale o něčem trochu jiném. Tato hra se dá hrát i v nepříznivém počasí neboť probíhá v uzavřených budovách. Mluvíme tu o laser game.

laserové zbraně

Co si pod tímto pojmem představit? Rádi vám to přiblížíme. Jedná se o střílecí hru, ale nemusíte se bát, nepřijdete nijak k úhoně jako to je u paintballu nebo airsoftu. U těchto her může dojít při špatném zásahu k pohmoždění těla. Někdy až ke krvácivým projevům. U laser gamu se vám nic takového nestane. Při hře se nepoužívají žádné zbraně, které by vám ublížili. Vše je na bázi laserového paprsku, kterým se trefujete do daného cíle. V našem případě se jedná o vesty, které tento paprsek zachytí a zaznamenají zásah. Pak už vám bude chybět pouze vhodné oblečení na sportování, které nebude nějak zvlášť výrazné, abyste nebyli každému snadným cílem. Když zvolíte černou, tmavě zelenou, olivovou, šedou a hnědou barvu, budete dobře maskování.

kamarádi

Jednotlivý provozovatelé mají různé hry a trochu se od sebe liší. V některých můžete bojovat jako tým, který musí držet při sobě a chránit každého člena. Týmové hry jsou různé. Můžete bojovat pouze proti protivníkům nebo můžete bojovat o něco. Například o základnu nebo brány či bonusové místa. U jiných her zase každý hráč hraje sám za sebe a všichni ostatní jsou pro vás cílem.

U některých provozovatelů si můžete hru zamluvit přímo online a nemusíte nikam volat nebo dokonce přijít osobně. Stačí se s kamarády domluvit na termínu a přesném času a hernu si pro sebe zamluvit. je to jednoduchý způsob, který vám ušetří čas. Laser game je skvělou zábavou a určitě stojí za to ji vyzkoušet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku