Šlápněte do pedálů a provětrejte vaši fyzičku

Už brzo budete moci. Není to žádný žert. Každoročně společnost AutoMat vyhlašuje akci „Do práce na kole“. Hlavní sezonou bývá měsíc květen, kdy se jezdí po vlastní ose do zaměstnání po celý měsíc, ale poté ještě máte možnost akcí se zúčastňovat dva týdny v měsíci září a jeden týden v měsíci lednu. Pravda, cyklo leden je jen pro otrlé, ale už pár let bývají zimy mírné a sněhu napadá pomálu. Takže vyrazit na kole v lednu do zaměstnání nemusí být úplně mimo mísu. Navíc můžete osedlat i elektrokolo, a to jste v práci na to šup!

mladý student na cestě do školy

Co vlastně znamená výzva „Do práce na kole“ a proč se v České republice objevila? Jak bylo zmíněno již výše, má to na svědomí společnost AutoMat, která dbá na udržitelnost dopravy a leží jí na srdci aktivní pohyb a zdravá zelená planeta. Všechny tyto atributy můžete naplnit i vy, když se zúčastníte této velkolepé akce a přizvete navíc i své kolegy a kolegyně ze zaměstnání nebo své kamarády a přátele. Nejen, že každý z nich udělá pro své zdraví alespoň po část roku hodně pro své zdraví a přispěje k úspoře oxidu uhličitého, který vypouštějí výfuky automobilů, motorek anebo autobusů, když se s nimi svezete do práce. A možná začnete myslet jinak, když si uvědomíte, že i vy jste se přičinili o růst zelené planety.

pohled na řídítka od kola

Takže, jak na to? vyhledejte on-line Do práce na kole a zjistěte si všechny ostatní důležité informace jako např. jak se zaregistrovat, s kým můžete soutěžit, jak si budete jízdy do práce zapisovat a podobně. Všechny informace jsou dostupné pro každého. Aby nedošlo k mýlce. Do práce nemusíte jen jezdit, ale také chodit nebo dokonce vyznavači aktivnějšího pohybu – i běhat. Prostě se budete dopravovat bez prostředků hromadné dopravy, auta, skútru či motorky, metra, vlaku. Pokud ovšem nedojíždíte 100 kilometrů denně. Ale nenechte se mýlit – i tací, kteří dojíždějí takovou dálku na kole v této výzvě existují!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku