Novinky ze světa deskových her

Kdo by neměl rád večer strávený s přáteli nebo rodinou u skleničky dobrého vína a deskové hry, při které se všichni pobaví? Objevte novinky a užijte si zábavu!
Deskové hry neodmyslitelně patří do světa zábavy. Těší se z nich jak děti, tak dospělí a lze u nich strávit dlouhé a opravdu zábavné hodiny. V tomto článku se dozvíte, co je ve světe deskovek nového a co byste si neměli nechat ujít.

deskové hry

Escape the Dark Sector

Tato dobrodružná sci-fi hra je pokračováním úspěšného prvního dílu jménem Escape the Dark Castle. Vašim úkolem je za pomocí karet, kostek a poutavého příběhu uniknout ze spárů temného a děsivého místa – Sektoru. Všichni hráči však musí zůstat naživu. Pokud se tak nestane a někdo v průběhu hry zemře, hra okamžitě končí a vy tak musíte začít znova. Hra je k dispozici zatím pouze v angličtině, ale její pravidla nejsou vůbec složitá a během dvou minut je vše připraveno k hraní. Užít si ji mohou čtyři hráči ve věku od 10 let a průměrná hra trvá cca hodinu.

7 Wonders

Jak už podle názvu vyplývá, tato hra se točí kolem sedmi divů světa. Vašim úkolem je vybrat si jednu civilizaci a dovést ji ke slávě a blahobytu. Postarat se musíte jak o své obyvatele, tak o kulturní či vědecký rozvoj. Hrát může až sedm hráčů od deseti let a průměrná hra trvá zhruba půl hodiny.

Margraves of Valeria

V této deskové hře se ocitáte ve světě fantasy, konkrétně ve světě nazývaném Valeria. Vy, jakožto ochránce se musíte postarat o to, aby váš magický svět nezanikl a pořád jen vzkvétal. Musíte navíc postavit věže, díky kterým bude Valeria v bezpečí. Tato kouzelná hra je pro dva až pět hráčů od 14 let a průměrná hrací doba se pohybuje mezi hodinu až dvěma.

stolní hry

A Touch of Evil: 10 Year Anniversary Edition

Tento velkolepý počin si může užít jeden až šest hráčů od dvanácti let. Tento svět je plný nestvůr a příšer, které se snaží převzít vládu nad lidmi a vašim úkolem, jakožto hrdinný zabiják nestvůr je utkat se s těmi, kteří představují nebezpečí. Po cestě narazíte na nejrůznější stvoření, jako jsou například upíři, čarodějnice nebo vlkodlaci. Máte odvahu?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku