Návrat zdraví a vitality, cítit se mladý

Možná patříte mezi ty, kteří různé zdravotní problémy, mají například slabší imunitu a naše tzv. „oficiální medikamenty“ jim nějak nepomáhají a jejich zdravotní stav se nezlepšuje. Čím to je? To je otázka, na kterou se hledá odpověď.

Jsou určitě šetrnější léčebné postupy, než užívání různých tablet, které jsou převážně plné chemie. Je to návrat k bylinkám – alternativní medicíně s nekonvenčními, ale celistvými postupy, které však nepatří do naší klasické lékařské péče.

Prastaré léčebné praktiky, jako jsou například bylinné čaje z bylin, které rostou u nás, nebo využívání „tradiční čínské medicíny“ nebo indické „ajurvédské medicínay.“? To je možnost, jak si zlepšit zdraví. Ajurvéda znamená v doslovném překladu nauka o životě. Snad na celém světě je Ajurvéda uznávaná jako medicínská metoda pro nejdokonalejší léčbu celostního systému našeho těla a vědomí.

Moringa olejodárná

Snad je dobře, že se u nás prodávají bylinné přípravky plné zdraví, jejichž léčebné účinky jsou prověřeny mnoha staletími. V Indii roste jeden doslova zázračný strom, který se jmenuje Moringa olejodárná (moringa oleifera). Slovo „zázračný“ je namístě, protože tento strom, který roste na nehostinných úpatích Himalájí, je léčivý od kořenů, kůry, včetně květů, plodů a listů. Hovoří se o něm, že je to strom mládí. Proto se tento strom vysazoval i na některých místech v Asii a Afriky.

Moringa olejodárná má skutečně vysoký obsah všech výživných látek, které naše tělo potřebuje. Je to velmi silný antioxidant. Obsahuje až 46 výživných látek.

Moringa

  • Důležité vitamíny skupiny B – nenasycené kyseliny, vitamín C, E, D, K, A
  • Minerály (vápník, hořčík, sodík, draslík, zinek, měď, železo, fosfor)
  • Bílkoviny, vlákniny, fytonutrienty (látky, které pomáhají proti onemocnění) a mnoho dalších důležitých prvků pro zdraví.

Tím, co vše nám Moringa olejodárná může poskytnout, náš organismus se stává odolnější, jak v posílení imunity, tak má příznivý vliv vůči stresu. Snižuje ten „ špatný“ cholesterol, snižuje hladinu cukru v krvi a tím působí jako dobrá prevence kardiovaskulárních chorob. Podporuje paměť, zlepšuje trávení, tlumí různé záněty, pomáhá k léčbě osteoporózy. To je jen malý výčet zdravotních přínosů.

Listy z Moringy olejodárné se suší a melou na prášek, který se podává ve formě tablet. Tyto tablety si můžete objednat v našem e-shopu nakliceno.cz v BIO kvalitě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku