Máte rádi jízdu na kole? Zapojte se do soutěže!

Společnost AutoMat již před deseti lety „vyjela do světa“ s parádní výzvou „Do práce na kole“. V jednom kalendářním roce se můžete zúčastnit až třikrát, a to týden v lednu, celý měsíc v květnu a týden v září. A jak se zúčastníte?
Nejprve vás seznámíme s pravidly soutěže. Jde o to, abyste se do zaměstnání dopravovali po vlastní ose, to znamená nejlépe pěšky, ale nadšenci mohou do práce i běhat! Osedlejte své staré dobré kolo a do zaměstnání začněte každý den cyklo jezdit. Vrátka nejsou zavřená ani pro vyznavače elektrokol. Obzvláště v kopcovitých terénech je e-kolo žádané, proto i vy můžete samozřejmě soutěžit.

zaparkovaná jízdní kola

Akce „Do práce na kole“ není o tom, že se nutně musíte dřít a vydat ze svých sil, ale abyste si cestu i užili a nezkolabovali. Aby ježdění bylo ale spravedlivé, pokud frčíte na elektrokole, nemůžete se zúčastnit jedné z částí výzvy, a to výkonnosti. Ale v klidu a pohodě se zapojíte do druhé části, a to pravidelnosti.
Krom jízdy na kole, běhání a chůze můžete použít i koloběžku anebo se počítá i jízda na vozíku, takže i hendikepovaní soutěžící se mohou s chutí zapojit.
Tudíž „závodíte“ buď ve výkonosti nebo v pravidelnosti, anebo pokud nevyužíváte motoru, pak i v obou formách. Dokonce můžete i střídat běh s jízdou apod. Například v pondělí pojedete do zaměstnání a zpět na kole, v úterý se do práce proběhnete, ve středu si vyrazíte pěšky a takhle to můžete střídat dle libosti anebo dle počasí.

dopravní cyklo značky

Běhat, chodit či cyklo jezdit do zaměstnání můžete vy buď jen sami anebo v týmu. Největší legraci si užijete v týmu. Zaregistrujte svůj tým na webových stránkách této společnosti a šikovně ho pojmenujte. Vtipálkům se žádné překážky nekladou. I vy se můžete zaregistrovat pod svým plným jménem anebo přezdívkou. Zaplatíte startovné, za které vám organizátoři pošlou nádherné triko s logem „DPNK“. Trika jsou z eko bavlny a zasílají se hromadně do firmy, jejíž název uvedete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku