Máte auto?

Lidé už v dnešní době mají ledacos. A velice často mají tito třeba i osobní automobily. Kdybychom to vzali čistě statisticky, je to prý šance skoro padesát na padesát, že člověk nějaké to vozidlo má. I když je pochopitelné, že to zase až tak docela přesné není, protože jsou u nás i ‚hamouni‘, kteří mají podobných vozidel hned několik, zatímco jsou na druhé straně ti, kteří tato postrádají.

auto bavorák

Když si někdo pořizuje takové vozidlo, má k tomu pochopitelně důvod. Výrobky z oblasti auto moto totiž nejsou nikterak lacinou záležitostí, a byť nás reklamy utvrzují často v tom, jak je která nabídka výhodná, skutečností bylo, je a bude, že to nejsou právě laciné záležitosti, za které by člověk mohl utrácet dnes a denně, a proto si něco podobného lidé nekupují jenom proto, aby jim to stálo někde na parkovišti.
Obvykle se taková vozidla pořizují s vidinou toho, že se jimi člověk dostane pohodlně a rychle tam, kam potřebuje. A někdy to i vychází. Ovšem je pravdou, že se především ve městech dostane člověk leckam rychleji veřejnou dopravou, ba i pěšky, než právě autem. Jednak kvůli nikdy nekončícím kolonám, jednak kvůli dopravním omezením a jednak pochopitelně i proto, že najít někde parkovací místo je nejednou nadlidský úkol.

historický vůz

Taková auta se pořizují jak pro soukromé, tak i pro firemní či podnikatelské účely, ale jak ta, tak i ona mají výše popsané problémy. A nejenom ty. Vezměte si jenom, kolik by u nás bylo potřeba garáží, aby bylo taková vozidla kde ‚ustájit‘. A protože jich tolik není a nejsou nejednou na žádoucích místech, odstavují se auta běžně na nehlídaných parkovištích či přímo na ulici. A i pouhý jeden vandal stačí na to, aby měla celá řada motoristů starostí až nad hlavu, i jediný zloděj dokáže na odstavených vozech napáchat nemalé škody, o všelijakých kolizích už pak ani nemluvě.
A aby toho nebylo málo, musí se za auta i hodně platit a je kolem nich mnoho zařizování. Znáte to, pokud to znáte – servisní prohlídky, dálniční známky, povinné ručení, pojištění…
Je s podivem, že je mezi námi stále ještě tolik lidí, kteří nějaké auto vůbec chtějí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku