Hry na podzimní období

Začíná podzimní počasí a venku je škaredě? Prší a je mlha. Venku klesla teplota a ochladilo se. Už když jdete ven, musíte si obléci teplou fleecovou bundu a někdy si to žádá čepici a rukavice, když chcete být venku delší dobu. Jsou, ale ještě ty dny, kdy se od rána rozjasní a je sice chladněji, ale přitom krásný sluneční den. V takový den se vám nechce sedět doma, a co můžete podniknout s dětmi? Mi vám jednu takovou hru poradíme. Jedná se o klasickou podzimní zábavu, když je větrno.

létající drak

Některým to už došlo a pro ty, kterým ne jedná se o pouštění draka. Zábava jak pro dospělé tak pro malé děti. Určitě si vzpomenete, jaké to bylo, když nastalo období podzimních větru a vaši rodiče vás vzali na pole, kde jste mohli svého draka, ať už kupovaného nebo po doma vyrobeného, vypustit k obloze. Ten pocit, když se poprvé vznesl do vzduchu a vám se ho tam podařilo udržet víc jak deset minut a nespadl vám. Dětská radost je nádherná a ten úsměv štěstí je k nezaplacení.
Proto neváhejte a ukažte tento krásný pocit i svým vlastním dětem. Zažijete společné chvíle a děti se krásně zabaví. Domácí kutilové mohou draka postavit sami s dětmi, není to nic náročného a zvládne to každý. Pro ty co se do vlastní výroby nechtějí pustit, si mohou draka koupit. Na výběr je velké množství od draků menších po větší nebo o druhu uchycení.

podzimní období

Někteří draci jsou vytvořeny pouze na jednoduché uchycení jedním provázkem. Ovladatelnost draka je tak jednodušší a děti udrží draka na obloze snadněji. Druhý způsob uchycení draka je na dva provázky, z pravé a levé strany. Drak už má horší ovladatelnost. Budete ji muset natrénovat a přijít na ten správný způsob. Když zataháte pouze za jeden provázek, drak se vám stočí na jednu stranu. Tak se můžete dostat do potíží a drak začne rotovat v kruhu. První zmíněná varianta draka je pro děti vhodnější a užijí si více srandy. Ukažte dětem jiný druh zábavy, než jen sedět u počítače. Vezměte je ven.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku