Chytněte příležitost „za pačesy“

Připravenému štěstí přeje. Jděte štěstí naproti. Příští rok – v roce 2021 – bude společnost AutoMat pořádat již jedenáctý ročník akce „Do práce na kole“. Máte-li možnost se dopravit do zaměstnání pěšky, na kole (počítá se i elektrokolo), na vozíku, longboardu (vylepšený stabilnější skateboard), dokonce i na koloběžce anebo do práce zasprintujete – to vše se počítá. Ve výzvě jde hlavně o to, abyste – pokud to samozřejmě je možné – zapomněli na vlaky, autobusy i trolejbusy. Své čtyřkolové miláčky nechali doma v garáži, stejně jako motorky či skútry. A do zaměstnání se dopravovali po své vlastní ose, zkráceně: Bezmotorově.

člověk na invalidním vozíku

Počin spolku je obdivuhodný a každým rokem přibývá nadšenců, kteří se s chutí a elánem zapojují do této výzvy a zvou další a další. Nejen, že se propojují pracovní kolektivy, ale můžete získat i nové kamarády, a dokonce i přispět svým názorem na zlepšení dopravní infrastruktury ve vašem městě.
Jak se můžete zapojit? Na webové stránce „Do práce na kole“, na Twitteru anebo na FB najdete všechny potřebné informace. Do výzvy se nejprve přihlašují města a vy se zaregistrujete pod hlavičkou buď města, kde žijete anebo které je nejblíže vašemu bydlišti. Anebo úplně jiného, záleží jen na vašem rozhodnutí. Ale myslete na to, že se konají i závěrečné večírky, tak abyste to zase neměli moc daleko …

dospělý muž jede na longboardu

Takže si vyberete město, zaregistrujete se pod jeho hlavičkou, zvolíte si tým, který nazvete, jak je vám libo, pošlete startovné, za které obratem obdržíte buď seznamovací tričko nebo nákrčník – co si zvolíte. Proč seznamovací? Je vyvedené v prima barvách s viditelným logem akce „DPNK“, takže potkáte-li klidně i na dovolené někoho v tomto oblečení, je nasnadě s ním zapříst rozhovor či zajít na kávu. A o zábavu máte postaráno. Nejste sami. A o tom i tato výzva je. Nejen, že účastníci provětrají své plíce, zároveň pomůžou plícím zelené planety tím, že bezmotorovým pohybem ušetří tuny oxidu siřičitého. Ale hlavně – vznikají nová přátelství a utužují se kolegiální vztahy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku