Baví vás soutěžení a výzvy?

Pak jste tu správně! Někdo má jako svého koníčka různé soutěže, kdy se zúčastňuje televizních soutěží, telefonuje do Českého rozhlasu, který taktéž výherce odměňuje věcnými výhrami, sází sportku, neprojde okolo stánku, aby si nekoupil los anebo luští křížovky a stále čeká na slosování a své jméno uvedené mezi výherci. Člověk, který je soutěživý a baví ho to, vyhrává. Mohu to potvrdit. Ráda soutěžím a zúčastňuji se různých výzev ani ne proto, abych vyhrávala věcné ceny, ale baví mě nadšení, které mě celou akcí provází. Jsem téměř jako v rauši a když cítím tento pocit, vím, že to vždycky vyjde. Jako například jsem soutěžila na Českém rozhlase 2 a vysoutěžila jsem víkendový wellness pobyt na zámku. Bylo to báječné vyvrcholení napětí ze soutěžení. Víkend byl boží. Nádherné ubytování, skvělý servis, úžasný odpočinek.

radující se žena

Stejně tak jsem díky soutěžím v rozhlase a v České televizi vyhrála fotoaparát, dárkový kufr výborných čajů, kávu, knížky, keramiku. Už si ani nevzpomínám co všechno mi výhry přinesly. Přihlásila jsem se i do „Proměny“ a prošla jsem celkovou proměnou včetně kadeřníka, make-upu, stylistky a k tomu návdavkem zdarma focení s profesionálním fotografem (mám vzpomínku pro vnoučata, jaká že babička byla kočka!), kosmetický balíček, kompletní kosmetické ošetření, dárkový poukaz na milou sumičku peněz. A k tomu všemu báječný závěrečný večírek se spoustou šampaňského.

Kamarádky mi říkají – já nikdy nevyhraji.

smajlíci vyjadřující radost

Mají pravdu, pokud jsou takto „nastavené“, ani nemohou vyhrát. Musíte tomu věřit, propadnout nadšení a nemyslet na výhru, ale radovat se z toho, že je vám dopřáno se právě v ten pravý čas dovolat a moci soutěžit, odpovídat na otázky, hovořit s redaktorem, smát se s ním a jen si tu možnost, která vám byla dopřána, užívat. A případná výhra je již jen ta pověstná třešinka na dortíku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku