Až se vás zima zeptá, co jste dělali v létě …?

Copak jí odpovíte? Po přečtení našeho článku už budete připraveni na parádní odpověď! Stačí si jen vyhledat informace na webu „Do práce na kole“ a rázem budete v obraze a připraveni na příští rok. Kdo má rád pohyb a je mu proti mysli „gaučink“, vrhněte se do této akce. Jen letošní rok se jí zúčastnilo za celý rok na dvacet tisíc nadšenců! A jsou to lidé, kteří podle pravidel soutěže se rozhodli, že zvolí bezmotorovou dopravu do svého zaměstnání.  A to je myšlenka celého tohoto počinu, se kterým přišla na svět společnost AutoMat už před deseti lety.

chlapec jede na horském kole

Posláním této akce je nejen objevit radost z pohybu, ale dopomoci městům ke zlepšení a ozdravění dopravní infrastruktury. Zamkněte svého automobilového miláčka na měsíc v garáži a klíčky pověste na věšák, ať je máte z dohledu a zbytečně vás nelákají.
Připravte se na leden 2021, ať nezmeškáte start. Včas se zaregistrujte na webu „Do práce na kole“ a zkusmo si můžete dát týden chůze pěšky, jízdy na kole, a to i elektrokole, dokonce na longboardu anebo na koloběžce. Ti zdatní mohou vzít nohy na ramena a do práce běhat. Organizátoři mysleli i na handicapované a započítávají se i jízdy na vozíčku.

jízdní kola na stojanech

Zimy bývají poslední dobou mírné, takže by to neměla být až taková „zabíračka“. Alespoň si zkusíte, co vás čeká na jaře. V měsíci květnu je hlavní soutěž, kdy se dopravujete do zaměstnání po celý měsíc známými způsoby. A můžete je i kombinovat. Vyhodnocuje se pravidelnost a výkonnost. Pro úplnost dodejme, že do výkonosti nelze započítávat jízdy na e-kole. To je jistě pochopitelné, byli byste ve výhodě oproti těm, kteří dupají za své. Ale abyste nepřišli zkrátka, jízdy na e-kole se započítávají naopak do pravidelnosti. Cesty zapisujete bud ručně na svém nově zřízeném profilu, který máte hotový v cuku letu anebo si stáhnete do chytrého mobilu apku, díky které se vaše cesty automaticky přenesou do systému.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku