Žijeme moderně

Žijeme v moderní době plné technologie, která nám ulehčuje náš život. Pomáhá nám s každodenními věcmi. Ať už je to online objednání k lékaři, nákupu věcí přes e-shopy nebo nápadité weby pro kutily. Samozřejmě tu najdeme i nemilé reklamy, které nás někdy obtěžuji, ale na druhé straně nám některé weby vzájemně propojují. Můžeme přes ně komunikovat s přáteli a rodinou. I když si to někdy neuvědomujeme tak dnešní doba je na technice závislá a na internetu najdete vše. Jak pěstovat rajčata? Jaký pořídit bazén nebo jak vyrobit skvělí dárek. Když něco nevíme, většinou se obracíme rovnou k mobilnímu telefonu nebo notebooku.

technologie

Můžeme tam najít například krásný ručně dělaný dárek pro nastávající maminku. Vyrobte v pohádkových barvách dort z plenek. Není na jídlo, ale novopečené mamince zajistíte menší výbavičku do začátku. Nemusíte se bát, není to těžké. Budete potřebovat kuchyňské gumičky na svázání jednorázových plen. Jednorázové pleny větší velikosti. Je dobré začít s velikostí dva. Stačí vám necelých osmdesát plen na třípatrový dort. Dále látkové pleny, kterými můžete omotat jednotlivá patra. Dudlík, muchláček, který je pro novorozené miminko velmi důležitý. Chrastítko a další věci, které budete považovat za potřebné.

těhotenství

Dort je dobré postavit na pevný základ, který vám zajistí stabilitu. Například vyříznutý kus kartonu. Pak už jen stačí dort poskládat. Smotáte si jednorázové pleny do ruliček a zajistíte gumičky. Skládáte je vedle sebe do kruhu. Celé kolo můžete pak stáhnout barevnou stuhou nebo látkovou plenou. Spodní patro pojme až čtyřicet osm plen. Na druhé vám stačí dvacet šest a na první patro třináct. Pak už je jen na vaší fantazii, jak dort ozdobíte. Naaranžování zakoupených věcí a zapojení do samotného dortu. Můžete vytvořit nápis jména miminka. Čím lepší nápad budete mít, tím dort bude zajímavější.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku