Také vás trápí nízká bonita?

Bonita je největším problémem většiny současných žadatelů o úvěr. Pojďme se tedy blíže podívat na to, co to vlastně znamená.
K tomu, abyste mohli získat úvěr v takové výši, o jakou máte zájem, je nezbytné, abyste prokázali, že nebudete mít potíže s jeho splácením. To v praxi znamená, že musíte mít pozitivní finanční bilanci vaší domácnosti, kdy nejenže bez potíží pokryjete veškeré výdaje vašeho domácího rozpočtu, ale ještě vám zbude dostatek peněz na to, abyste mohli splácet požadovaný úvěr. Nejde tedy pouze o vaše příjmy, ale také o vaše výdaje.bankovky, hnědá peněženka
Do příjmu vaší domácnosti se počítají veškeré pravidelné toky peněz – může to být jak váš plat, tak i sociální dávky, zisk z pronájmu, a tak dále. A stejně tak se hodnotí i výdaje domácnosti.
Problém ovšem spočívá v tom, jak je nastaven výpočet většiny bank – zatímco peníze, které k vám plynou, různými způsoby poníží, tak vaše výdaje naopak navýší. A pokud by náhodou byly zanedbatelné, tak je stanoví paušálně. A výsledkem pak není nic jiného, než příliš nízká bonita, kvůli které nedosáhnete na půjčku.
Jestliže v bance něco podobného potkalo i vás, nezoufejte, stále není vše ztraceno, jen se musíte obrátit na jiného poskytovatele úvěrů – musíte se vypravit do nebankovní společnosti.
Tedy pardon, samozřejmě, že nikam chodit nemusíte. Výsadou těchto moderních společností je právě to, že můžete vše pohodlně vyřídit přes internet. To jediné, kvůli čemu se budete muset dostavit osobně na některou z poboček, je jedině podpis smlouvy – vše ostatní se bez vás obejde.peníze, obchodování, úspěch
A dokonce se obejdete http://www.cleverandsmart.cz/obejdete-se-bez-flashe/ i bez toho, abyste museli cokoli dělat. To jediné, co budete vyplňovat, je online formulář žádosti o úvěr. Přiložíte k němu několik fotografií nemovitosti jako záruku, a o ostatní už se za vás postarají jiní. A je úplně jedno, zda budete mít zájem o hypotéku bez doložení příjmu https://www.fahd.cz/hypoteka-bez-dolozeni-prijmu/, hypotéku bez registru, anebo tu americkou – vše půjde hladce a rychle.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku