Jste připraveni na nový Xbox Series X?

Nejen fanoušci videoher, ale i ti, co fandí kvalitní technologii a velmi výkonným parametrům. Ti všichni už jistě vědí, že na trhu je herní konzole nové generace ze série Xbox, a to konkrétně nejvýkonnější Xbox Series x (nebo levnější a menší verze S). Budeme se však držet té současně nejvýkonnější možnosti, a právě proto se zaměříme na „X-kovou“ konzoli z této aktuální nejnovější série, která spotřebitele zaujme například 4- krát výkonnějším procesorem.

xbox

Pokročilejší výkon spatříte i při tom nejdůležitějším – při hraní her, které se vám tentokrát načítají srovnatelně rychleji, než na konzolích předchozí generace (a dokonce ještě o zlomek rychleji, než na PS5). Oceníte to například i při samotném spouštění her a načtení levelů samozřejmě i při dalších aktivitách, které budete na této univerzální konzole vykonávat.

Silný procesor (vyrobený na míru a s cílem poskytnout ten nejlepší herní zážitek) umožňuje hrát hry v několikanásobně kvalitnější podobě, než to umožňoval Xbox One, a to ve všech důležitých aspektech. V konzole proto nechybí skutečně ocenitelná součást – integrovaný čip s rychlostí až 12 TFLOPS.

Stále více hráčů si v současnosti při hraní zakládá na rychlosti snímků za sekundu (FPS), přičemž za ideál byla považována hranice 60 FPS. A ano, ve skutečnosti je vysoká FPS důležitým faktorem kvalitativního zážitku z hraní, vzbuzuje to reálnější zážitek z her. A právě proto nová konzole od Microsoftu přináší i v tomto směru doslova revoluční změnu – Hry dokážou jít až 120 FPS, zážitek z hraní je proto ještě dvojnásobně reálnější.

herní konzole

Nemáte zatím koupeno žádné nejnovější tituly, které byste si na této konzole zahráli? Nevadí! Series má totiž výbornou zpětnou kompatibilitu, díky čemuž si můžete zahrát hry až ze 4 generací! Mezi nimi určitě najdete mnohé nestárnoucí tituly, které se navíc na „xkovej“ verzi budou hrát a vypadat podstatně lépe, než si je pamatujete.

Nezůstávejte se svými herními zážitky sami.
• Streamujte své herní zážitky s ostatními, kdykoliv jen chcete. Konzola už pochopitelně podporuje i technologii Cloud.
• Služba Game Pass vám zase umožní hrát multiplayer.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku