Chytré hodinky pro ženy se sportovním duchem

Chodíte často běhat, jezdíte na kole nebo provozujete turistiku? Nebo zkrátka jen milujete dlouhé procházky? Co takhle mít dokonalý přehled o vašich výkonech jako takovou motivaci pro další cvičení? Chytré hodinky se skvěle hodí nejen pro ženy se sportovním duchem. Zároveň můžete pravidelně sledovat i nejrůznější zdravotní funkce. Mimo to jsou chytre hodinky i designovým módním doplňkem, který můžete sladit s vaším outfitem. Vybrat si můžete z dlouhé řady modelů přesně takové, které si zamilujete a budete je rády nosit. V nabídce to hýří všemi barvami a zvolit si můžete i z různých materiálů pásků jako je kůže, koženka nebo silikon. A právě silikonový pásek je jako stvořený pro sportovní aktivity.

modré hodinky

Praktický silikonový pásek

Praktický silikonový pásek u chytrých hodinek zajišťuje maximální pohodlí a komfort během nošení i v náročných podmínkách. Pásek ze silikonu je navíc odolný vůči vnějším vlivům a snadno se udržuje v čistotě. Díky tomu se takové hodinky stávají skvělou volbou pro outdoorové aktivity, i do prašného prostředí. Silikonové řemínky jsou dostupné ve spoustě různých barev.

Široká nabídka modelů v neutrálních i pestrých barvách

Preferujete spíše neutrální barvy nebo máte rádi u modrých doplňků pestrost? V nabídce chytrých hodinek si můžete vybrat jak z neutrálních, tak i z pestrých barev. Zvolit si můžete také kulatý či hranatý displej s digitálním nebo analogovým ciferníkem. O luxusní vzhled se pak postarají různá zdobení v podobě třpytivých krystalů.

hodinky u počítače

Funkce, které oceníte nejen při pohybových aktivitách

Při pohybových aktivitách oceníte nejrůznější šikovné funkce jako je délka trvání cvičení, vzdálenost, tep a podobně. Při vašich běžných každodenních aktivitách pak můžete sledovat ušlé kroky nebo si nastavit budík či jiná upozornění. Vhod vám přijdou i notifikace v podobě upozornění na příchozí hovor nebo SMS zprávu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku