Život na síti

Online život na síti. Komunikace s přáteli, aniž byste je museli vidět a dopravit se k nim přes půl republiky. Dnešní moderní doba nám umožňuje sdílení našich každodenních životů s přáteli pomocí sociální sítí. Můžeme sdílet informace o sobě, o tom co právě děláme. Buďto za pomocí slovního vyjádření nebo pomocí fotografií. Sociální sítě sdílí naši polohu, kde se nacházíme. Na jednu stranu je to krásné se moct pochlubit něčím zajímavým ostatním kamarádům a přátelům, ale na druhou stranu jsme na očích všech. Je to dobrou i zlou věcí, která se dá jednoduše zneužít. Mladí lidé se snaží být moderní a dávají o svém životě vše, co jde. Aniž by si uvědomovali své následky.

facebook

Příkladem jsou fotky, z doby kdy jsou za školou a jiné jsou někdy dosti intimní. Někdy je to neuvážené. Na sdílení svých zájmů není nic špatného, ale musíme u toho být opatrní. Děti se mohou na sociálních sítích jednoduše seznamovat s cizími lidmi, kteří nemusí mít dobré úmysly. Někdy probíhá přes sociální sítě zneužívání mladých, aniž by o tom rodiče věděli.

děti

Každá nová věc má něco pro a něco proti. Proto je dobré mladé varovat před některými vlivy. Ano používejte sociální sítě a rozvíjejte své znalosti v moderní technologii, ale buďte opatrní. V dnešní době je spousta aplikací, kde si můžete s kamarády psát jako je facebook, WhatsApp, messenger, twitter a mnoho dalších. Je toho spoustu a určitě ještě mnoho aplikací vymyslí. Žijte naplno, ale s rozumem v hlavě. Přes některé aplikace můžete sledovat různé skupiny jako je prodej květin nebo vaši oblíbenou kavárnu. Jiné zase nabízí sledování jiných lidí. Různé stylistky, vizážistky a další populární osobnosti. Jak tráví svůj den a co je u nich nového. Věnujte sociálním jen část svého času, ať máte čas i na jiné věci. Pobyt venku, procházky, hry s dětmi a další radosti. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Share on facebook
Sdílet na Facebooku